Konkurs fotograficzny 2016

12 kwietnia 2016 r. w ostrowskim ratuszu odbyło się uroczyste podsumowanie IV edycji konkursu fotograficznego Ostrowskiego Stowarzyszenia „Ludzie z pasją” pt. „Ptaki w polskim krajobrazie jesienno- zimowym”

Gospodarzem uroczystości była Pani Eliza Drewnowska- Prezes Zarządu Stowarzyszenia, która podziękowała zebranym za udział w konkursie oraz podkreśliła wagę bliskości człowieka z przyrodą.

Nieobecnemu na spotkaniu Burmistrzowi Miasta Ostrów Panu Jerzemu Bauerowi Mazowiecka Pani Prezes złożyła serdeczne podziękowania za współudział w zorganizowaniu podsumowania konkursu.

Podziękowania trafiły również do Pana Zbigniewa Kamińskiego- Starosty Powiatu Ostrowskiego na ręce Wicestarosty Pani Urszuli Wołosiewicz.

Zaprezentowano i omówiono nagrodzone fotografie.

Laureatom wręczono dyplomy, nagrody w postaci albumów książkowych oraz elektronicznych gadżetów.

Następnie głos, na temat nagrodzonych prac oraz ważności rozwijania pasji, zabrali: Paweł Cieśluk- przewodniczący jury oceniającego oraz Tomasz Jagiełło- członek jury.

Na koniec Prezes Stowarzyszenia oraz Wicestarosta podziękowały członkom jury za trud włożony w przygotowanie regulaminu konkursu oraz ocenę prac.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu fotograficznego.

Dorota Subda

Załączniki

Plik Opis Data dodania Wielkość pliku
pdf Konkurs-fotograficzny-2016_REGULAMIN 21 lutego 2019 23:07 76 KB
pdf Konkurs-fotograficzny-2016_PROTOKOL-Z-POSIEDZENIA-JURY 21 lutego 2019 23:07 762 KB